Strona główna » z życia szkoły » Dzień Projektów

Dzień Projektów

IMG_20160614_11150714 czerwca 2016 roku był w naszej szkole Dniem Projektów, podczas którego uczniowie klasy II gimnazjum zaprezentowali wyniki swojej pracy w zespołach. Spośród 18 zaproponowanych na początku roku szkolnego tematów projektów gimnazjalnych wybrali oni i zrealizowali pięć.

Były to:

 • Pokoloruj talerz! Czyli jak zdrowo się odżywiać?
  (projekt z biologii, opiekun p. D. Kosidło);
 • Rodzaj energii i sposoby jej wykorzystania
  (projekt z fizyki, opiekun p. W. Osiński);
 • Wycieczka po Londynie. Co warto zobaczyć? Dokąd warto pójść?
  (projekt z j. angielskiego, opiekun p. M. Gabriel);
 • Brytyjska rodzina królewska – dlaczego tak ekscytuje Brytyjczyków?
  (projekt z j. angielskiego, opiekun p. M. Gabriel);
 • Miłość w literaturze niejedno ma imię
  (projekt z j. polskiego, opiekun p. D. Królik).

Wszystkie projekty podlegały ocenie komisji. Uczniowie bardzo dobrze przedstawili wyniki swoich działań. Widoczne było zaangażowanie wszystkich członków grup projektowych w zaprezentowanie efektu, cieszyła oryginalność i pomysłowość prezentacji.

Wystąpienia projektowe obejrzeli rodzice, nauczyciele oraz uczniowie młodszej klasy gimnazjalnej, która przed podobnym zadaniem stanie już w przyszłym roku szkolnym.

Archiwum strony