Strona główna » Uncategorized » Podręczniki

Podręczniki

 

Informacja nt. podręczników obowiązujących w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza w Niedoradzu w roku szkolnym 2016/2017.

W roku 2016/2017 uczniowie klas I-V szkoły podstawowej i I-II gimnazjum będą korzystać z podręczników zagwarantowanych przez szkołę w ramach dotacji ministerialnej. Podręczniki zostaną uczniom wypożyczone na początku roku szkolnego z biblioteki szkolnej.

Dotacją nie są objęte:

  • podręczniki do religii we wszystkich klasach,
  • do języka niemieckiego w szkole podstawowej oraz
  • podręczniki do klas VI SP i III gimnazjum.

Podajemy listę podręczników na rok szkolny 2016/1017, podlegających zakupowi przez Rodziców:

Tytuły podręczników do religii podadzą nowi księża katecheci na początku września.

 

*  *  *

Listy z lat ubiegłych:

Lista podręczników obowiązujących w Zespole Szkół im. H. Sienkiewicza w Niedoradzu w roku szkolnym 2015/2016.

Uwaga! W przypadku, gdy nauczyciele zamierzają kontynuować pracę  z wykorzystaniem podręczników używanych już przez uczniów w poprzedniej klasie, zostało to na liście zaznaczone dopiskiem „(kontynuacja z klasy …)”.

Archiwum strony